Дата: 31.01.2018 08:42

У неділю, 28.01.2018року, в КЗ «Палац культури м. Ходорів» відбулися «Урочисті збори з нагоди 99-річниці Соборності України та 100-річчя битви під Крутами». У святковій програмі взяли участь: Ярослав Януш (вчитель історії ЗОШ-№2) – виступив з доповіддю про історію Соборності України та битви під Крутами, камерний склад народної хорової капели «Мрія» (кер. О.Гатала), народний ансамбль танцю  «Наддністрянка» (кер .Ю.Коцовська –заслужений працівник культури України), народний оркестр народних інструментів «Заграва» (кер.І.Вільшанецький), народний чоловічий  вокальний ансамбль «Діброва» (кер.Б.Катола), солісти Олена Матулка, Вероніка Макух, художнє читання виконали учні Ходорівського центру дитячої та юнацької  творчості Ярослав Буняк та Юлія Зілінська, ведучі Соломія Марків та Володимир Кобзар . На завершення концерту з хореографічною композицією «Гасподи збережи Україну» виступили учні Ходорівської ЗОШ-№2 ( кер Г.Стахів та Р.Неїжмак)