Тренінг для старост об’єднаних територіальних громад Львівщини

17-18 липня проведено тренінг для старост об’єднаних територіальних громад Львівщини на тему «Роль старости в управлінських процесах». Захід, був присвячений виключно новому інституту місцевого самоврядування в Україні – старостам.

У дводенному навчанні взяли участь 28 учасників, як новообрані старости, так і ті, хто тимчасово виконує їх обов’язки до проведення виборів. Від Ходорівської ОТГ участь в тренінгу брали старости Вербицького старостинського округу Юрій Добуш, Бортниківського старостинського округу Ольга Гурдя, Отиневицького старостинського округу Степан Грицило.

Перелік тем, що розглядалися під час  навчання: статус, права та обов’язки старости, положення про старосту, реєстрація старостами актів цивільного стану, питання антикорупційного законодавства, участь старост в роботі ради та виконавчого комітету.

До навчання залучались як працівники Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області, так і зовнішні експерти.

За підсумками тренінгу учасники пройшли анкетування щодо його ефективності, отримали копії матеріалів, що розглядалися, обмінялись контактами і, щонайголовніше, висловили бажання брати участь у нових зустрічах та вже запропонували нові теми для розгляду.