Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

«КОЗАЦЬКА СЛАВА ЖИВЕ У НАЩАДКАХ»

     06 серпня 2017 року у селі Руда Гніздичівської ОТГ, з нагоди 360-ї річниці з часу обрання Гетьманом України Івана Виговського та 10-ї річниці з дня встановлення пам’ятника цій видатній історичній постаті, відбувалось козацьке свято «Козацька слава живе у нащадках».

Учасники святкувань мали змогу відвідати Божественну Літургію у Кохавинському монастирі, після якої піша хода на чолі з козаками вирушила до пам’ятника Івану Виговському, спорудженому у селі Руда. Виступи гостей та місцевих мешканців проходили біля знаменитого «дуба Виговського». Ходорівську об’єднану територіальну громаду на сцені святкового дійства презентував народний аматорський фольклорний колектив «Барвінок» Народного дому с. Грусятичі відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради. Керівник відділу культури,  Христина Кісіль, вручила селищному голові Гніздичівської ОТГ Івану Оліяру подяку за співпрацю, за збереження українських традицій та культурно-історичної спадщини нашого народу, та з нагоди святкування вищевказаного дійства. Всіх частували смачним кулішем та радували справжніми козацькими забавами.

         Нехай козацький дух панує у наших душах та оселях, а  українська пісня єднає та робить нас сильнішими!!!« повернутися до списку новин