Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Громадські слухання!!!

Дата: 07.07.2017 08:13

Результат пошуку зображень за запитом "громадське слухання"

Ходорівська міська рада запрошує  громадськість Ходорівської громади та громади сіл Садки,  Вовчатичі для обговорення детального плану території для будівництва (буріння) водозабірних  свердловин за межами населеного пункту  села Садки для забезпечення водопостачання міста Ходорів.

Мета  ДПТ–  визначення планувальних обмежень та параметрів забудови  земельної ділянки, на якій планується будівництво (буріння) водозабірних  свердловин за межами населеного пункту  села Садки.

Розробник ДПТ  –    ПП « Інститут містобудування та архітектури», м.Львів, вул.Чорновола,67;

Замовник – Ходорівська міська рада;

Підстава розроблення –  розпорядження голови  Жидачівської РДА від 24.05.2017 року №281.

Пропозиції  та зауваження  щодо містобудівної документації  приймаються   в  письмовій формі в приміщенні міської ради  протягом місяця з дня опублікування   на офіційному сайті Ходорівської міської ради http://hodorivska-gromada.gov.ua ).

Контактний телефон – 53-331, Контактна особа: Батирняк Анастасія Петрівна.