Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

VІI фестиваль церковних хорів в Перемишлянах

    З благословення Преосвященного владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського, в храмі святого Володимира і о.Омеляна Ковча відбувся VІI фестиваль церковних хорів Стрийської єпархії, присвячений 125-й річниці від Дня Народження Йосифа Сліпого. На початку присутні священики та миряни молилися Молебень до Омеляна Ковча біля пам'ятника в його честь. Опісля всі перейшли до храму Св.Володимира та блаж.муч. О.Ковча, де був відслужений Молебень до Богородиці перед іконою Борусівської Божої Матері, яка є покровителькою всіх хорів Стрийської єпархії.
   Програма фестивалю була традиційною, кожний хор виконував довільну програму з двох-трьох творів. У фестивалі взяли участь 15 хорових колективів нашої єпархії, та хорові колективи і ансамблі з поза її меж. Ходорівську громаду представляли хорові колективи храмів Безсрібників Косми та Дем’яна (м.Ходорів) та Пресвятої Покрови (с.Вовчатичі).

     Фестиваль пройшов уже всьоме, в Ходорові проводився ІІ фестиваль в 2012 році, а наступний відбудеться восени 2018 року в м. Моршин, куди й була урочисто передана ікона фестивалю. Щиро дякуємо всім хто спричинився до організації і проведенню цього святкового дійства.« повернутися до списку новин