Вітаємо Ігоря Калинця з відзнакою!

Дата: 29.08.2017 08:09

Ігор Калинець, львівський письменник, уродженець міста Ходорова  отримав міжнародну літературну премію імені Григорія Сковороди за повість «Молімось зорям дальнім», яка увійшла до представленого цьогоріч «П’ятикнижжя» письменника.

Вперше повість «Молімось зорям дальнім» була опублікована у 1994 році у журналі «Сучасність».

Премію імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» у 2005 році заснували Волинське товариство «Світязь» і ГО «Чернігівський інтелектуальний центр» за сприяння Національної спілки письменників України, Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України та міжнародних громадських організацій. З 1 листопада 2014 року засновником цієї премії стала Міжнародна літературно-мистецька академія України (президент Сергій Дзюба), яка об’єднує відомих письменників, перекладачів, журналістів та науковців із 53-х держав.