28 квітня 2017 року День жалоби за жертвами операції «Вісла».

Дата: 27.04.2017 07:52

Результат пошуку зображень за запитом "свіча памяті"

На виконання Постанови Верховної Ради України від 22 грудня 2016 року № 1807-VIII «Про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв», рішення Львівської обласної ради від 7 березня 2017 року №384 «Про вшанування у 2017 році 70-х роковин трагічних подій початку примусового виселення українців з етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини, а також під час так званої операції «Вісла» та на розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 21 квітня 2017 року №307/0/5-17 «Про відзначення у 2017 році 70-х роковин проведення операції «Вісла»,розпорядженням голови Ходорівській ОТГ Олега Коцовського  28 квітня 2017 року оголошено  Днем жалоби за жертвами операції «Вісла».

На території громади на знак скорботи за загиблим у День жалоби буде приспущено  Державний прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності.

Просимо  мешканців Ходорівської ОТГ 28 квітня 2017 року, о 21 год.,взяти участь у обласній акції «Свіча пам’яті» та  вшанувати загиблих хвилиною мовчання.