Офіційні документи

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи громади: розпорядження, рішення, проекти рішень.

Критерії пошуку документів:

# Тип Дата Номер Назва
31 Рішення міської ради 26.04.2018
23 сесія VIII скликання
1872 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення з «11.03 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» на «02.05 для будівництва індивідуальних гаражів» Лопотяку Андрію Олексійовичу (м. Ходорів вул. Стрілецька, 28-а/18 Жидачівського району Львівської області)»
32 Рішення міської ради 26.04.2018
23 сесія VIII скликання
1871 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення з «11.03 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» на «02.05 для будівництва індивідуальних гаражів» Колтуну Ярославу Євгеновичу (м. Ходорів вул. Стрілецька, 28-а/28 Жидачівського району Львівської області)»
33 Рішення міської ради 26.04.2018
23 сесія VIII скликання
1870 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення з «11.03 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» на «02.05 для будівництва індивідуальних гаражів» Єрмоловій Марії Йосипівні (м.Ходорів вул. Стрілецька, 28-а/40 Жидачівського району Львівської області)»
34 Рішення міської ради 26.04.2018