Офіційні документи

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи громади: розпорядження, рішення, проекти рішень.

Критерії пошуку документів:

# Тип Дата Номер Назва
31 Рішення міської ради 08.02.2018
22 сесія VIII скликання
1681 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення з «11.03 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» на «02.05 для будівництва індивідуальних гаражів» Калинець Назару Борисовичу (м. Ходорів вул. Стрілецька,28-а/49 Жидачівського району Львівської області)»
32 Рішення міської ради 08.02.2018
22 сесія VIII скликання
1680 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення з «11.03 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» на «02.05 для будівництва індивідуальних гаражів» Батринчуку Тарасу Орестовичу (м. Ходорів вул. Стрілецька,28-а/46 Жидачівського району Львівської області)»
33 Рішення міської ради 08.02.2018
22 сесія VIII скликання
1679 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення з «11.03 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» на «02.05 для будівництва індивідуальних гаражів» Батринчуку Оресту Івановичу (м.Ходорів вул. Стрілецька,28-а/45 Жидачівського району Львівської області)»
34 Рішення міської ради 08.02.2018